Kablonet

Kablonet, Kablo TV altyapısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan bir KabloNET uyumlu modem aracılığı ile telefon hattına ihtiyaç duymadan internete bağlanmanızı sağlayan fiber internet altyapısına sahip bir sistemdir. Günümüzde uydunet olarak da bilinen Kablonet (Kablo İnternet), KabloTV şebekelerinin bant genişliği ve iki yönlü iletişimde altyapı üstünlüğüyle internet, data ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıya sahiptir.

Kablonet, Kablo Net’ te erişim Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirildiği için, internet hızınız ve ping süreleriniz mesafe ya da kötü hava şartlarından etkilenmez. Fiber altyapıya sahip olmayan sistemler de mesafe arttıkça internet hızınız kalitesizleşir ve ping sürelerinde artma meydana gelir.

Kablonet, Kablo internet bağlantınız Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirilir. 25 kentte Kablo TV hattı üzerinden internet hizmeti sunulmaktadır. Kablo TV şebekesi olmadan Kablonet ve Teledünya gibi Türksat A.Ş.”nin diğer hizmetlerinden faydalanamazsınız. Türksat Kablo İntrenet hizmeti yaygınlaştırma çalışmaları TÜRKSAT AŞ tarafından her geçen gün hızlandırılmakta ve planlanmaktadır.

Kablonet aboneliği için telefon hattına gerek yoktur ve bu uygulama da KabloNet abonelerine ek fırsat olarak sunulmaktadır.

Statik IP (sabit ip) adresi alabilir, kurumsal hizmet verebilirsiniz.

IP blok talebinde bulunabilirsiniz. 128 adete kadar ip satın alabilirsiniz.

Kablonet, sabit ücret ödeyerek 7 gün 24 saat 1 Mbps den 20Mbps ye kadar hız seçeneklerinden herhangi birini seçerek en uygun fiyata ister Sınırsız, ister Kullandığın Kadar Öde internet tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Kullandığın Kadar Öde tarifelerin de sadece kullandığınız data miktarına göre ödeme yaparsınız.

Kablonet’te Kullandığın Kadar Öde tarifesinde, kullanımınıza en uygun tarifeyi siz belirlersiniz. 1 GB Kullandığın Kadar Öde tarifelerinde, bu limiti aşmanız halinde, her 1 GB için ödeyeceğiniz ücret sadece güncel tarife değerlerinden ücretlendirilmekte olup, en uygun bedellendirilmektedir. Bu sayede internet faturanızın limitini siz belirleyebilirsiniz.

Kablonet, iki yönlü işlemlerinizi (upload/download) eşzamanlı olarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kablonet”te seçtiğiniz hız “gerçek” hızdır.

Kablonet, Kullandığın Kadar Öde tarifesini seçtiğinizde, internet data trafiğinizi 6 saatte bir güncellenecek olan online işlemler bölümünden müşteri kullanıcı numaranız ve şifrenizle takip etme imkanınız vardır. online.turksat.com.tr

Kablo TV altyapısının Televizyon ve Etkileşimli hizmetleri sunmada rakipsiz olması sebebiyle televizyon izlemenin keyfine varacak, ilaveten alternatif hizmetlerden de faydalanabileceksiniz.

Detaylı bilgi almak ve KABLONET ABonesi olmak için HEMEN ARAYIN! 0216 371 6666

2010 - 2015 Anında KabloNet